Biuro rachunkowe „ALFA” jest dynamicznie rozwijającą się firmą, świadczącą kompleksowe usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Oferta biura dedykowana jest do spółek osobowych i kapitałowych, stowarzyszeń, fundacji oraz osób fizycznych prowadzących działalność jednoosobowo.
Każdego klienta traktujemy wyjątkowo i indywidualnie. Klient obsługiwany przez nasze biuro może mieć pewność uzyskania profesjonalnej i zgodnej z literą prawa obsługi w zakresie świadczonych usług.

Na uwagę zasługuje fakt, iż usługi biura wykraczają poza ramy księgowości, gdyż obejmują także doradztwo ekonomiczne i biznesowe, politykę zatrudnienia oraz strategię rozwoju firmy.
Cechuje nas bardzo duża elastyczność w działaniu. Doskonale rozumiemy potrzeby klientów związane z brakiem czasu i zmienną sytuacją gospodarczą. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i wykorzystując nowoczesne technologie możemy obsługiwać klientów z całej Polski, a dokumenty odbierać drogą elektroniczną lub za pośrednictwem kuriera.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami, jak również w celu zapewnienia bezpieczeństwa Klientów, usługi Biura Rachunkowego„ ALFA” objęte są ubezpieczeniem w zakresie Odpowiedzialności Cywilnej.


Zapraszam do współpracy wszystkich zainteresowanych tworzeniem i rozwojem własnego biznesu.
Aleksandra Kościelniak

Agencja reklamowa Dekortino